Platová okna

Srpen 20th, 2012

Přemýšleli jste v poslední době nad nákupem okna? Pokud ano, jistě jste se dostali k otázce, zdali pořídit okna s klasickou dřevěnou, nebo s moderní plastovou kontrukcí. Mnoho lidí se v současnosti přiklání spíše k nákupu plastových oken. Proč právě plastová okna? Vede je k tomu spousta důvodů.

Mezi důvody, proč lidé vybírají spíše plastová okna, jsou především tyto:

  • Úspora nákladů na energie díky vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem plastových profilů.
  • Dlouhá životnost díky stabilní a pevná konstrukci s neměnnými fyzikálně-mechanickými vlastnostmi po celou dobu životnosti okna.
  • Okna jsou taktéž dlouhodobě stálobarevná a oproti dřeveným mají podstatně nižší požadavky a náklady na údržbu. Nicméně i přesto je i plastovým oknům třeba věnovat pravidelnou péči, aby si co nejdéle zachovala své původní vizuální i funkční vlastnosti.

Firma BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. je významnou certifikovanou společností, která se zabývá výrobou plastových oken a dveří již od roku 1993. Od roku 1995 vyrábí, dodává a montuje plastová okna, dveře, stěny, výkladce aj. z profilu německé firmy VEKA, která patří v tomto oboru ke světové špičce. Za celou dobu svého působení jsme se rozšiřovali a zdokonalovali své služby, abychom Vám mohli vyjít maximálně vstříc.

Nabízíme Vám širokou škálu služeb, od variabilních možností financování až po kompletní servis od zaměření po montáž. Díky kompletnímu servisu se Vám v mnohém zjednoduší a zpříjemní proces osazování výplňových prvků.

Můžete využít následujících forem financování:

  • Prostřednictvím úvěru ze stavebního spoření (i bez naspoření cílové částky)
  • Formou renovačního programu, který je určen pro bytová družstva a společenství vlastníků formou splátek z fondu oprav.
  • Formou měsíčních splátek – různé možnosti měsíčních splátek od 20 do 50 měsíců.

A to není vše! Od druhé poloviny května 2012 Vám nabízíme kvalitní česká okna s vylepšeným kováním Siegenia AUBI TITAN AF. Toto kování je bezpečné díky blokovací zarážce umístěné na štulpové převodovce. Na přání zákazníka jsme schopni vytvořit řešení i pro vyšší bezpečnostní třídy. Plastová okna jsou i nadále vybaveny 4polohou kličky (tzv. mikroventilací). Další novinkou je pojistka chybné manipulace, která zabraňuje současnému otevření a vyklopení okna.

Od dubna 2012 budou také všechna plastová okna dodávaná s podkladovým (podparapetním) profilem PASIV. Podkladové profily jsou revolučním řešením opatřené již nalepenou PE pěnovou páskou s přesahem nad výšku profilu s izolací. Tento profil slouží především k zabránění vzniku tepelných mostů na kritických místech pod rámem okna, k zabránění kondenzace vodních par a tvorbě plísní a ke snížení hlukového útlumu na minimum. Kondenzaci lze zabránit též použitím dvojskel nebo trojskel a distančních rámečků. I tímto způsobem se zamezí nadměrné kondenzaci, tedy i rosení oken při velkém rozdílu venkovní a vnitřní teploty.

Na všechny naše výrobky i montáž poskytujeme nadstandardní záruku! Navštivte naše webové stránky, obchodní pobočky v Praze 3, Kladně, Mostě, Rakovníku, Kralupech nad Vltavou nebo se obraťte na naše obchodní zástupce v dalších 5 městěch České republiky.

Be Sociable, Share!
Přidejte komentář

Rubrika: Moje domácnost