Test lásky

Červen 30th, 2011

Mezilidské vztahy jsou obecně velice složitou záležitostí a mezi nejzapeklitější patří samozřejmě vztahy partnerské. Bohužel tomu zatím není stejně jako u exaktních věd, kde se výsledek vzájemného působení vnějších i vnitřních faktorů dá spočítat, anebo alespoň s určitou jistotou a pravděpodobností odhadnout, předvídat a poté vyvozovat určité závěry na základě zjištěných údajů a výsledků. Na lidské vztahy působí takové množství věcí, že je v podstatě nemožné uhodnout, co se přihodí v následujících několika málo měsících, natož pak let. Existují však nástroje, které Vám alespoň trochu pomohou odhadnout, zdali má budoucí nebo i současný vztah vůbec nějakou cenu. Mezi takové patří například internetový online test lásky.

Zjistěte tedy, zda se k sobě hodíte a zkuste si udělat velký test lásky, jenž se skládá z několika desítek otázek. Čím pravdivěji budete odpovídat, tím přesnější bude i celkový výsledek, kde bude zhodnocena síla Vaší vzájemné lásky a dozvíte se tak, jestli se jedná o tu pravou, životní lásku, která Vám umožní společně v poklidu zestárnout a prožít svůj život naplno, nebo se naopak můžete dozvědět, že Váš stávající vztah prostě a jednoduše nemá budoucnost a pro dobro obou byste ho měli co nejdříve ukončit. Každopádně aspoň budete vědět, na čem jste.

I v případě, že Váš výsledek bude velice příznivý a láska i v reálném životě neochvějná, nesmíte zapomenout na fakt, že každý partnerský vztah prochází neustálým vývojem a pro jeho zkvalitnění je potřeba čas od času také něco udělat. Někteří lidé se spokojí s projevy náklonnosti, které jsou především vidět a jsou nějakým způsobem hmatatelné, takže občasný menší dáreček nebo překvapení rozhodně neuškodí. Ať už je to nečekané pozvání na romantickou večeři, víkend strávený nějakým aktivním pobytem pro dva, anebo květiny, rozhodně to Váš protějšek potěší a přispěje tak k upevnění vzájemného vztahu a Vaší neutuchající lásky. Jiní naopak ke své spokojenosti potřebují důkazy lásky slyšet a cítit, takže něžné pohlazení či přenesení přes práh se určitě nemine účinkem. A vůbec nejlepší je tyto dvě metody zkombinovat a to pravidelně, aby se nevyskytl sebemenší zárodek jakékoli nespokojenosti.

Úspěch a vzájemnou spokojenost může zaručit také trocha romantiky v podobě milostných básniček popisujících nádheru smyslných hlubokých očí, z nichž srší láska, svůdných křivek a těch nejlepších vlastností a dovedností, jež si lze jen představit. Formou SMS je možné se takto podělit o své menší literární díla s Vaším protějškem v podstatě ihned, čímž druhému prokážete, že na něj neustále myslíte, a že Vaše srdce bije stále pouze a výhradně pro jedinou osobu na celém širém světě. Každého vždy potěší milá a upřímná SMSka plná nádherných zamilovaných slovíček, anebo dokonce veršů určených jen a jen Vaší osobě.

Přes všechny Vaše snahy se však čas od času může stát, že si prostě a jednoduše nebudete rozumět a nenaleznete ani v průběhu několika let společnou cestu, po které byste se byli schopni pohodlně, v poklidu a s láskou ubírat až do konce svých dlouhých let. To už je život a tím, že něco skončí, něco nového začíná, což platí i u vztahů, takže nezoufejte, protože každý vztah může být nahrazen nějakým jiným a lepším. Na každého z nás tu někdo někde čeká a je jen otázkou času, než si k sobě najdete cestu. Navíc máte k dispozici i test lásky, který Váš vztah může pomoci vyhodnotit, a při kterém si sami odpovíte na položené otázky, jež by Vás možná ani nenapadly a už jen tím se Vám pak udělá jasno o osudu vzájemného vztahu. I ve vztahu lze totiž stanovit určité priority a meze, za něž se nelze vydat.

Be Sociable, Share!
Přidejte komentář

Rubrika: Moje domácnost