Unikněte zimě pomocí hřejivých rituálů

Únor 11th, 2016

174_masaz_aromaticka_20Když se řekne relaxace, mnoho z nás si vybaví masáž. Kvůli tomuto rituálu s harmonizačními účinky už dávno nemusíte jen do různých salonů a studií. Své soukromé lázně si můžete vytvořit i doma. Vyzkoušejte kvalitní vyživující masážní oleje Rituals. S nimi bude vaše pokožka po masáži dokonale hladká. Olej Hammam Massage je totiž obohacen výživujícím argonovým olejem a výtažky z eukalyptu, které regenerují a prohřívají pokožku.

 

 

Abyste si ale ve všední den odpočali, nemusíte si hned plánovat masáž. Často stačí, na chvíli se zastavit a udělat si příjemný rituál z něčeho tak samozřejmého, jako je koupel. Sprchová pěna Hammam Delight působí aromaterapeuticky díky přírodním složkám eukalyptu a rozmarýnu. Nebo si do koupele kápněte relaxační olej Heavenly Hammam. Ten vás dokonale zklidní, očistí, zjemní pokožku a dodá hydrataci celému tělu. Vyzkoušet můžete i peeling, který odstraní mrtvé buňky pokožky. A určitě nezapomeňte na hydratační tělové mléko po koupeli.

 

Aktuální ceny:

 

Pure Hammam – Vyživující šampon pro objem a lesk 250 ml – 280 Kč

Hammam Happiness – Extra lehký kondicionér 200 ml – 280 Kč

Hammam Delight – Sprchová pěna 200 ml – 235 Kč

Spark of Hammam – Hydratační tělové mléko 250 ml – 365 Kč

Hammam Olive Secret – Osvěžující sprchová pasta & jemný peeling 150 ml – 250 Kč

Hammam Massage – Vyživující masážní olej 100 ml – 395 Kč

Heavenly Hammam – Relaxační olej do koupele 100 ml – 395 Kč

Hammam Secret – Lehký parfém na tělo a do domácnosti 50 ml – 410 Kč

Hammam Hot Scrub – Tělový peeling 450 g – 570 Kč

Hammam Body Mud – Regenerační bahenní kůra 200 ml – 390 Kč

Hammam Treat 15 – Luxusní dárková sada S – 540 Kč

Hammam RITUALS… – Luxusní dárková sada M – 790 Kč

 

Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Dnes je z Rituals světoznámá značka a v České republice v loňském roce oslavila 10 let působení na trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.

 

Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech. Máte-li zájem o pravidelné zasílání novinek o kosmetice Rituals, napište e-mail na adresu novinky@rituals.cz.

Be Sociable, Share!

Tags: ,

Přidejte komentář

Rubrika: Moje domácnost