Vše co jste chtěli vědět o zubech

Leden 1st, 2013

Zářivě bílé zuby by chtěl mít asi každý, avšak k požadovanému efektu vede dlouhá cesta, neboť je potřeba se o zuby pravidelně opravdu pečlivě starat. Pravidelná péče o zuby je samozřejmě nutná i za normálních okolností, nicméně jen málokdy se podaří docílit bělosti zubů takové, jakou lze spatřit v reklamách. Daleko frekventovanějším tématem tak mimo bělení zubů je spíše zdraví zubů a zubní náhrady, které patří do každé zubní ordinace.

Přiblížit informace o zubních náhradách a zubech obecně si dal 20.12.2012 za cíl web jslab.cz, který poskytuje stručné a i pro laika snadno stravitelné informace o zubních náhradách a příbuzných tématech. Člověk se tak při troše zvídavosti může snadno a rychle dozvědět například o tom, jakým způsobem dochází k výrobě zubních náhrad a co se k ní používá, odkud nové zubní korunky pocházejí, anebo také o tom, jakým způsobem vzniká výsledná cena zubních náhrad, jež jsou k dispozici v zubních ordinacích apod.

Velice užitečné ale mohou být i články, tipy a rady ohledně zubní hygieny, která je z hlediska prevence nejdůležitějším článkem péče o zuby. Zajímavé zjištění přinesou také vyvrácené mýty o zubech – například to, že jsou zubní nemoci dědičné, anebo že s tvrdostí kartáčku stoupá účinnost čiš čištění zubů atd.

Be Sociable, Share!

Tags: ,

Přidejte komentář

Rubrika: Moje domácnost