Shamballa 1024

Duben 3rd, 2012

Při některých zdravotních problémech se někdy může stát, že běžné zdravotnické postupy a léčba prostě a jednoduše nezabírá, anebo nezabírá na sto procent tak, jak byste od ní očekávali. V takových případech přicházejí na řadu různé alternativní léčivé metody spojené s duchovními, vesmírnými či jinými silami, které mnohdy mohou vaše problémy vyřešit. Jedná se například o systém léčení nesoucí název shamballa 1024 (čteme „šambala“).

Shamballa 1024 úzce souvisí se starobylou léčitelskou metodou reiky, jejíž myšlenky jsou založeny na východních filozofiích. Shamballa 1024 není výsadou jen několika zasvěcených a může se ji naučit prakticky kdokoliv, kdo má zájem. Zasvěcení do Shambally probíhá stejným způsobem, jako tomu bývá u reiky. Do tajů Shambally vás zpravidla musí zavést mistr, přičemž výuka probíhá ve třech stupních. Cílem prvního stupně je navázání základního kontaktu s duševní energií a zisk zkušeností při jejím používání. Ve druhé fázi se student učí pracovat s duševními silami ve větším rozměru, na více úrovních a po absolvování posledního třetího stupně se již sám stává mistrem.

Účinky, které Shamballa, což je rozsáhlý léčebný systém využívající více druhů energií, přináší je například odbourání komických zátěží, rozjasňuje mysl a lidské jednání a především pak pomáhá i při léčbě nemocí, které jsou jinými způsoby považované za nevyléčitelné – například rakovina, alergie, AIDS, různé závislosti, otrava, apod.)

Be Sociable, Share!

Tags: ,

Přidejte komentář

Rubrika: Rady k nezaplacení