Segafredo rozšiřuje nabídku FAIR TRADE produktů

Září 9th, 2014

106402009Společnost Segafredo Zanetti CR, přední dodavatel italské kávy pro gastronomii a maloobchodní síť v České republice, přichází na trh s novou řadou FAIR TRADE produktů TIKTAK. BIO káva ORGANICA EKO DARK ROAST a exkluzivní kolekce čajů FAIR TRADE TEA jsou určeny pro kavárny a restaurace. 

Zrnková káva ORGANICA EKO DARK ROAST, směs zrn Arabiky a Robusty, je pěstována podle norem FAIR TRADE v té nejvyšší BIO kvalitě. Delší, intenzivnější pražení dodává kávě typickou italskou chuť, výrazné aroma a bohatou pěnu.

Segafredo Zanetti rozšiřuje svoji nabídku i o exkluzivní kolekci 12 druhů vybraných čajů FAIR TRADE TEA. V široké paletě chutí a vůní nechybí zelené čaje (klasický a jasmínový), černé čaje (Earl Grey, Ceylon, English, Darjeeling, s růžovými květy, vanilkou a karamelem a s příchutí červeného ovoce), bylinné čaje (mátový a s citronovou trávou) a bezkofeinový čaj rooibos. Nálevový sáček ze speciální síťoviny umožňuje vizuální kontrolu čajové směsi.

Řada TIKTAK je určena pro kavárny a restaurace a doplňuje stálou nabídku vybraných kávových specialit Segafredo.

Prodejem FAIR TRADE produktů podporuje společnost Segafredo Zanetti trvale udržitelný rozvoj, pomáhá zlepšit kvalitu života lokálním pěstitelům a současně chrání životní prostředí.

O společnosti

Segafredo Zanetti CR spol. s r.o.

Společnost Segafredo Zanetti CR byla mezi prvními průkopníky italského espressa v Čechách a během krátké doby se stala největším dovozcem a dodavatelem italské kávy pro restaurace, kavárny a hotely. V letošním roce slaví již 20 let působení na českém trhu a svojí aktivní činností a širokou nabídkou italské profesionální kávové technologie výrazně přispěla k tomu, že se italské espresso a další italské kávové speciality natrvalo umístily v nabídce českých gastronomických provozoven na předních místech.

FAIR TRADE přístup

Segafredo Zanetti je celosvětově jediným dodavatelem kávy, který má pod kontrolou celý výrobní cyklus a kontrolu kvality, od pěstování kávy až po hotový šálek. Kromě vlastních plantáží v Brazílii, kde místním zaměstnancům poskytuje nadstandardní podmínky v oblasti bydlení, vzdělávání a zdravotní péče, podporuje v rámci FAIR TRADE i drobné pěstitele z jiných organizací a zlepšuje tak jejich hospodářskou a sociální situaci.

Be Sociable, Share!

Tags: ,

Přidejte komentář

Rubrika: Vždy fit